ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ייצור אב טיפוס

  דוגמאות למודלים ואבי טיפוס ממגוון תחומים

  יכולות הייצור שלנו מגוונות מאוד. בתצוגת הפרויקטים שלנו, תוכלו לראות מבחר גדול של מודלים ומוצרים,

  חומרי גלם שונים וטכנולוגיות ייצור משתנות בהן אנו משתמשים עבור לקוחותינו ובהתאמה לכל פרויקט.

  ייצור מודלים הנדסיים בקלות, פשטות ובמהירות שעוד לא הכרתם!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תמונות מהפרויקט

   פיתוח אב טיפוס

   אחד השימושיים בטכנולוגיית הדפסת תלת ממד הוא לטובת הדפסה של מודלים ראשוניים ואבי טיפוס. יזמים ומחלקות מחקר ופיתוח נעזרות בטכנולוגיית התלת מימד בכדי להדפיס דגמים שונים תוך הוזלת עלויות, חסכון בזמן, ודיוק במידות ובמוצר עצמו.

   ייצור אב טיפוס– מדוע נדרש אב טיפוס?

   אב טיפוס הוא חלק מהותי מתהליך של מחקר ופיתוח משום שהוא מאפשר לבצע בדיקה ראשונית של המוצר על לקוחות ראשוניים ונסיינים מבלי להשקיע משאבים עצומים בייצור המוני, ובהכנה של המוצר הסופי. האב הטיפוס משמש לקבלת פידבקים שבעקבותיהם מבצעים שיפורים ושינויים במותר על מנת להתאימו לצרכי השוק.

   מדובר בשלב קריטי וחיוני מאוד ומבלי הכנתו של אב טיפוס לא ניתן לפתח מוצרים חדשים וחדשניים. יזמים אשר מדלגים על השלב הזה יכולים לחוות מפח נפש כאשר יוציאו את המוצר לשוק בייצור המוני, וייווכחו לדעת שהמוצר לא מתאים לדרישות של הקהל.

   ייצור אב טיפוס באמצעות טכנולוגיית הדפסת תלת ממד מאפשר לקבל אב טיפוס מחומרים פולימריים, מתכתיים, מנייר ועוד. סטודנטים רבים נעזרים בהדפסת תלת מימד על מנת לבחון תגובות של הקהל למוצרים חדשניים שהם מפתחים במסגרת פרויקטים לימודיים או במסגרת מעבדות מחקר ופיתוח של תארים מתקדמים.

   עלות ייצור אב טיפוס

   אין כאן תשובה אחת, ותלוי מאוד מהו המוצר אותו רוצים לייצר כאב טיפוס. הדפסת אב טיפוס מאפשרת לקבל מוצר מוגמר או מוצר כמעט מוגמר אשר תידרש גם עבודה ידנית לאחר תהליך ההדפסה. אך תהליך ההדפסה מהווה שלב עיקרי בהכנתו של אב הטיפוס תוך חיסכון במשאבים רבים.

   אלמנט הזמן קריטי מאוד

   אחד הדברים הקריטיים בפיתוח הוא אלמנט הזמן. היזמים רוצים לחסוך בזמן שמא יזמים אחרים יפתחו מוצר כזה בדיוק, וגם כדי לחסוך כמה שיותר זמן מחקר שלא מניב להם רווחים לרוב, ומכאן חשיבות הדפסת התלת מימד אשר חוסכת בזמן בצורה משמעותית.

   באם יש לכם צורך בהדפסת תלת מימד עבור מוצר אשר אתם מפתחים או במסגרת פרויקט לימודי – תוכלו לפנות לספק הדפסות תלת מימד או למעבדות תלת מימד אשר יסייעו לכם בהכנתו של אב הטיפוס, חברת און הנדסה מספקת שירותים מסוג זה.

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט