ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הדפסת תלת מימד

  טכנולוגיות הדפסה מהמתקדמות בעולם.

  דיוק הדפסה של עד 20 מיקרון.

  גודל מגש הדפסה שלא נראה כמותו בישראל.

  יכולת חיסכון כספי בעקבות מספר רב מאוד של מדפסות מסוגים שונים.

  החדרת אינסרטים לפי רצון הלקוח.

  יכולות צבע וציפויים בהתאם לדרישות הלקוח.

   

  יכולות הייצור שלנו מגוונות מאוד. בתצוגת הפרויקטים שלנו, תוכלו לראות מבחר גדול של מודלים ומוצרים,

  חומרי גלם שונים וטכנולוגיות ייצור משתנות בהן אנו משתמשים עבור לקוחותינו ובהתאמה לכל פרויקט.

  ייצור מודלים הנדסיים בקלות, פשטות ובמהירות שעוד לא הכרתם!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תמונות מהפרויקט

   הדפסת תלת מימד מחיר לפי גודל

   ככל שהמוצר המודפס גדול יותר הרי שנדרשת כמות חומר רבה יותר וזמן הדפסה ממושך יותר, ולכן זה מייקר את עלות ההדפסה. אלמנט נוסף אשר משפיע על העלות הוא עובי שכבת ההדפסה. עובי שכבות ההדפסה כמובן שנקבע לפי מפרט המוצר ועמידה בתקנים שונים ולא ניתן תמיד לבחור את עובי ההדפסה.

   ניתן לבצע הדפסה של מוצר מסוים, ואחרי ההדפסה לצבוע אותו. וכן לא בהכרח שאחרי ההדפסה המוצר מוגמר ומוכן לשימוש, אך כן חלק גדול מייצורו של המוצר הושלם.

   שירותי הדפסת תלת מימד

   קיימת שיטה להדפסת תלת מימד הנקראת FDM המאפשרת להדפיס בחומרים שהם תרמופלסטיים אשר יש להם עמידות ברמות טמפרטורה מאוד גבוהות. ניתן לקבל רמת דיוק מאוד גבוהה בשיטה הזו וגם מרקם וטקסטורה שהם מחוספסים. את פעולת ההחלקה ניתן לבצע באמצעות עבודת ליטוש, וניתן לצבוע את הדגמים המודפסים.

   תוכלו לבחור ספק הדפסת תלת מימד אשר עונה על התקציב שלכם.

   און הנדסה הינה חברת הנדסה מקצועית המספקת שירותי הדפסת תלת מימד.

   הדפסת תלת מימד מחיר

   הדפסת תלת מימד היא טכנולוגיה המאפשרת להדפיס מוצרים פיזיים תלת מימדים ובכך לחסוך מכונות ושעות אדם בפסי הייצור של מפעלים רבים. הדפסת תלת מימד מגלמת בתוכה יתרונות נוספים כמו מהירות ייצור, זריזות בייצור של אבי טיפוס ועוד.

   רבים שואלים לגבי הדפסת תלת מימד מחיר. מנעד המחירים הוא רחב מאוד והדבר תלוי במוצר אותו מעוניינים להדפיס, בחומרי הגלם הדרושים לבניית המוצר ובמורכבות ההדפסה שלו. המחירים יכול להיות נמוך בטווח של כמה מאות שקלים בודדים והוא יכול גם להגיע לעשרות אלפי שקלים ואפילו יותר כאשר מדובר על מוצר מורכב, גדול וספציפי.

   להוזיל עלויות של הדפסת תלת מימד

   ככל שתדפיסו יחדיו כמות חלקים רבה יותר, כך תחסכו עלויות. כאן מדובר על יתרון לגודל וכל מעבדה או ספק הדפסות תלת מימד יסכים להוזיל את המחיר הסופי כאשר תבצעו אצלו הזמנה להדפסה של כמה חלקים יחדיו. ישנה עלות ראשונית של התאמת הדרישות הספציפיות של המוצר אל המדפסת עצמה ואל תוכנת המחשב, וכאשר עושים זאת יחדיו עבור כמה חלקים –  הרי שהעלות יורדת.

   הדפסה 3d

   הדפסה 3d המכונה גם הדפסת תלת-ממד היא טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת באמצעות מדפסות ומכונות דפוס לייצר מוצרים וחלקים של ממש. בניגוד למדפסת משרדית אשר מדפיסה לרוב על דף דו ממדי, הרי שעל אותו עיקרון קיימות כיום מדפסות שמטרתן להדפיס לא על דף, אלא להדפיס מבנה שלם. ההדפסה נעשית בהתאם לתוכנית הדפסה ספציפית. מדפסת תלת-ממד קוראת את תוכנית ההדפסה ומדפיסה לפיה.

   הדפסת דמויות תלת מימד

   הדפסה 3d מתבצעת בשלבים כאשר נדבך אחרי נדבך מודפסים. מדפסות תלת-ממד פועלות בכמה שיטות כאשר אחת השיטות הנפוצות היא הדפסה ע"י חומר נוזלי אשר עם יציאתו לאוויר מהמדפסת הוא משנה מצב צבירה מנוזל למוצק.

   קיימות לא מעט חברות סטארט-אפ אשר מציעות טכנולוגיות ומוצרים שונים אשר ליבת הטכנולוגיה שלהם היא טכנולוגיית ההדפסה בתלת-ממד. הדפסת תלת-ממד משמשת לא רק לייצור המוני על פס ייצור אלא גם להכנה של דגמים ראשוניים ואבי-טיפוס לצרכי מחקר ופיתוח למשל.

   הדפסה 3d – יתרונות

    

   אחד היתרונות הבולטים עבור הדפסה 3d הוא היכולת לבצע הדפסות מדויקות של אלמנטים בתלת-ממד, כמו גם חיסכון במכונות מיושנות בקווי הייצור ובכוח אדם.

   יתרון נוסף חשוב הוא שניתן לקבל אב טיפוס ומוצרים שונים מוגמרים במחיר הגיוני וסביר ללקוח. אם בעבר כדי לייצר אב טיפוס או דגם ראשוני של מוצר ניסיוני מסויים של הייתה נדרשת השקעה מאוד גבוהה עבור הייצור עצמו, הרי שכיום בעידן מדפסות התלת-מימד העלות היא הרבה יותר נמוכה, והדבר גם מאפשר ליזמים ולמחלקות מחקר ופיתוח להאיץ את תהליכי מחקר, ולהנגיש לקהל מוצרים חדשים בתדירות גבוהה יותר.

   היכן מבצעים הדפסת 3d

   על מנת לבצע הדפסת תלת-מימד תוכלו לפנות לספק המציע שירותי דפוס של תלת-מימד. יש ספקים אשר מתמחים בהדפסות תלת-מימד קלילות ופשוטות למטרת ייצור המוני ויש ספקים ומעבדות שמציעים שירות הדפסה ספציפיים ומיוחדים. כמובן שגם העלות בהתאם, אך חשוב לבחור ספק העונה על הצרכים שלכם. גם מעבדות שונות במוסדות לימוד מחזיקות מדפסות תלת-מימד, וניתן למצוא מעבדות כאלו במחלקות עיצוב והנדסה. בנוסף, קיימים כיום גם שירותי אונליין אשר מציעים הטענה מרחוק של קובץ ההדפסה. און הנדסה הינה חברת הנדסה מקצועית אשר בין מגוון שירותיה מספקת שירותי הדפסת 3d.

    

   הדפסת מודל תלת מימד

   קיים הבדל מהותי כאשר לשימוש ביתי או למפעלים זעירים עלות המדפסת היא נמוכה, ואילו כאשר מדובר על הדפסה תעשייתית עלות המדפסות היא גבוהה ונדרשת השקעה ראשונית על מנת להטמיע תהליך של הדפסת תלת מימד.

   הדפסה בתלת מימד היא טכנולוגיה חדישה יחסית שהולכת ומתפתחת מיום ליום, והצפי הוא שהיא תתפוס חלק משמעותי מתהליכי הייצור בעתיד הקרוב.

   און הנדסה הינה חברת הנדסה מקצועית אשר מבצעת הדפסה בתלת מימד.

   הדפסת מוצרים בתלת מימד

   תוכנית מחשב "מדברת" עם המדפסת וזה הדבר אשר מאפשר הדפסה בתלת מימד. תהליך ההדפסה עצמו נעשה בטכניקה של הזרקת החומרים שיהוו את המוצר, ומהלך ההזרקה מבוצע שיטה של שכבות כאשר מדפיסים שכבה, ועליה מודפסת שכבה נוספת וחוזר חלילה. השכבות נצמדות אחת אל השנייה מה שמהווה לבסוף את העובי של המוצר ואת התלת מימדיות שלו.

   ישנם חומרים שונים כמו מתכות, פולימרים או חומרים קרמיים ואפילו נייר. הנפוץ ביותר הוא השימוש בחומרים ממשפחת הפולימרים. הפולימר עובר תהליך של התכה בחום ולאחר שהוא מוזרק על ידי המדפסת הוא מתקרר ומתמצק.

   הדפסה בתלת מימד

   טכנית הדפסה בתלת מימד מאפשרת לתעשיות רבות לייצר מוצרים וחלקים שונים בצורה יעילה, מהירה ומדויקת, תוך חסכון ניכר בשעות אדם ושימוש במכונות שונות אשר נדרשות "לדבר" אחת עם השנייה. מדפסת תלת מימד מייצרת בעצמה את המוצר כולו או חלק עיקרי ממנו באמצעות הדפסה. ההדפסה נעשית לא על ידי דיו אלא שימוש בחומרים שונים שממצב נוזל הופכים למצב מוצק ולמעשה מהווים את חלקי המוצר המודפס. ניתן להדפיס קירות, צעצועים, מדפים – והרשימה ארוכה.

   הדפסה בתלת מימד- באילו חומרים משתמשים?

   על מנת לבצע הדפסה בתלת מימד נדרשת מדפסת תלת מימד כמו גם תוכנית הדפסה שאותה המדפסת קוראת ולפיה פועלת. קיימות מדפסות תלת מימד לשימוש ביתי ומדפסות אחרות מורכבות הרבה יותר לשימוש תעשייתי.

   תהליך הדפסה בתלת מימד מתבצע באמצעות חומרים שונים אשר עוברים תהליך של התכה – ולאחר מכן המדפסת מזריקה את החומר המותך בהתאם לתוכנית ההדפסה. ההתכה של החומר יכולה להתבצע בכמה שיטות והן: באמצעות חיבור לחשמל, באמצעות הלייזר כאשר קיימות גם שיטות נוספות כמו למשל אולטרה סאונד.

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט