ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  כיפוף פחים

  ביצוע חיתוך לייזר החל מגדלי ננו מטרים ועד לחיתוך צורני בכפוף לח"ג.

  כיפוף מדוייק עד 9 מט"ר במגוון חומרי גלם וציפויים לפי תקנים בין לאומיים.

  יכולת החדרת קשיחים במגוון טכנולוגיות.

  בדיקות איכות מהמחמירות בעולם בטרם הספקת החלקים ללקוח.

   

  יכולות הייצור שלנו מגוונות מאוד. בתצוגת הפרויקטים שלנו, תוכלו לראות מבחר גדול של מודלים ומוצרים,

  חומרי גלם שונים וטכנולוגיות ייצור משתנות בהן אנו משתמשים עבור לקוחותינו ובהתאמה לכל פרויקט.

  ייצור מודלים הנדסיים בקלות, פשטות ובמהירות שעוד לא הכרתם!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תמונות מהפרויקט

   ערגול פחים

   השימוש בטכניקות של כיפוף פחים נפוץ מאוד בעולם הבנייה. למעשה הפח זוהי מתכת קלה לעבודה ולעיצוב. המתכת של הפח יכולה להיות עשויה מאלומיניום, מפלדה, מאבץ או ממתכות אחרות. לפח ישנן תכונות שבזכותן הוא נפוץ בעולם הבנייה כמו למשל העמידות שלו בתנאי לחץ, יכולת הבידוד הגבוהה שלו, משקלו הנמוך, מחירו הזול ועוד. תהליך כיפוף פחים הינו תהליך רב-שלבי אשר דורש מיומנות והיכרות עמו.

   בעידן של היום

   חשוב שכיפוף פחים יתבצע יעל ידי מומחים כמו בחברת און הנדסה, איש מקצוע שיש לו את הניסון הדרוש. פעולת כיפוף לא מקצועית עלולה לגרום לא רק לאי התאמה מבחינה מבנה וגודל אלא גם לשימוש לא בטיחותי שעלול אף לעלות בחיי אדם. כיפוף פחים מקצועי מבטיח לכם שקט ורמה מקצועית גבוהה כלפי הלקוחות שלכם ויענה על הצרכים שלכם.

   שלבי כיפוף פחים 

   השלב הראשון בתהליך כיפוף פחים הינו עיבוד המתכת לכדי יריעות ועושים זאת על ידי פעולה הנקראת ערגול. פעולת הערגול מספקת תוצר של משטחי מתכת להם עובי משתנה בהתאם לצרכים. העובי המקובל הינו של כמה מילימטרים בודדים ובתוצר הראשוני, מבלי לבצע שלבים נוספים, ניתן להשתמש למטרות של קירוי החדרים או המחסנים.

   שלב נוסף שמבוצע, כאשר נדרש פח בעל צורה אחרת, הוא שלב הכיפוף. בשלב הזה, שכולל במידת הצורך גם חיתוך, ניתן לעגל את יריעות הפח ולקבל מגוון רחב של כיפופים וצורות להתאמה למידות וגדלים ספציפיים.

   חסרונות – האם יש?

   את החיסרון שבכיפוף פחים יש כאלו שלא יגדירו כחיסרון של ממש אלא כנתון עבודה שיש לקחת בחשבון מבחינת כמות חומר הגלם. תהליך הייצור של יריעות הפח כולל איבוד רב של חומר גלם ולכן חשוב להצטייד בכמות מספקת לפני תהליך העיבוד. מפעלים מבוססי ייצור המוני מודעים כמובן לפרמטר הזה וחישוב כמות חומר הגלם הנדרשת עבר כיפוף פחים נלקחת בחשבון.

   יתרונות

   לטכניקת כיפוף פחים  יתרונות רבים והם התאמה לצורה וגודל מדויקים וספציפיים כמו גם שימוש נרחב בטכניקה הזו שמאפשר לכל אחד להתקשר עם ספק או בעל מקצוע שיספק עבורו שירותי כיפוף פחים.

   חיתוך וכיפוף פחים

   חלק אינטגרלי מתעשיית הבנייה הוא חומר הגלם של הפח. הפח הוא נדבך מרכזי בטכניקות בנייה שונות משום עלותו הנמוכה והיכולת להתאימו למגוון של מידות וגדלים. הוא מאוד פופולרי גם משום שרמת הבידוד שהוא מספק היא מאוד טובה והוא גם מאפשר באופן מאוד פשוט ונוח לספק מגוון של פתרונות לבנייה.

   חיתוך וכיפוף פחים– שימושים מגוונים ביריעות פח

   לא רק תעשיית הבנייה אלא גם עבור מוסכים, מפעלי ייצור שונים וגם עבור אומנים. הפח משמש כאלמנט מרכזי עבור בידוד, עיצוב וחפצי נוי. כך למשל הפח משמש למשל כחומר גלם מרכזי עבור תעלות קירור במערכות מיזוג מרכזיות ומיני-מרכזיות. הפח גם משמש עבור בנייה של גגות וגם להכנת פחי אשפה. גם תעשיית הרכבים היא צרכנית מכובדת של יריעות פחים אשר משולבות ברכבים.

   טכניקות לערגול פחים

   טכניקת חיתוך וכיפוף פחים מאפשר לעבד את הפח לכדי הצורה והעובי הרצויים. תוך כדי חיתוך וכיפוף פחים נעשה שימוש בפעולות של ניקוב ושל לייזר. באמצעות הניקוב ניתן לכופף את הפח בעלות נמוכה אך המגבלה היא בשליטה על עובי הפח.

   השימוש בלייזר מאפשר לבצע כיפוף של הפח אל הצורה הרצויה תוך שמירה על העובי ועל הדיוק. גם פח עבה מאוד ניתן לחיתוך בלייזר, והחיסרון הוא העלות הגבוהה.

   חיתוך וכיפוף פחים ניתן לבצע גם באמצעות השימוש בסילון המים. באופן הזה זרם מים שמגיע בעוצמה ספציפית מאפשר לחתוך את יריעות הפח. אפשרות  נוספת היא כיפוף אוויר אשר יעילה יותר כאשר אורכו של הפח הוא מעל 100 ס"מ.

   שלבי העיבוד

   מתחילים מהסוף על מנת לתכנן את שלבי העיבוד. בהתאם לתוצר הסופי הרצוי מחליטים על הטכניקה שבה יבוצע הכיפוף והחיתוך של הפח.  קיימים כמה גדלים מקובלים של פחים ויש להחליט מהי כמות חומר הגלם הדרושה לעיבוד, כמובן מתוך שיקול של חסכון במשאבים ושבסיומו של תהליך העיבוד תיוותר כמות קטנה ככל האפשר של פח שלא עבר את תהליך העיבוד. בדיוק כאשר רוכשים בד לתפירה, במרבית הפעמים נשארת כמות של בד אשר שלא נוצלה. חברת און הנדסה הינה חברה מקצועית המבצעת חיתוך וכיפוף פחים.

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט