ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עיבוד שבבי CNC

  ייצור חלקים מורכבים בעלי דרישות דיוק גבוהות (±0.001) .

  מכונות עיבוד שבבי 5 צירים תוצרת גרמניה בדיקות איכות והספקת דוח מידות לפי תקן בין לאומי ISO.

  אפשרות לייצור במגוון עצום של חומרי גלם.  יכולות ציפוי וטיפולים טרמים במגוון ואיכויות שלא נראו בישראל.

   

  יכולות הייצור שלנו מגוונות מאוד. בתצוגת הפרויקטים שלנו, תוכלו לראות מבחר גדול של מודלים ומוצרים,

  חומרי גלם שונים וטכנולוגיות ייצור משתנות בהן אנו משתמשים עבור לקוחותינו ובהתאמה לכל פרויקט.

  ייצור מודלים הנדסיים בקלות, פשטות ובמהירות שעוד לא הכרתם!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תמונות מהפרויקט

   עיבוד שבבי

   כיום מפעילם רבים כמו גם מהנדסים וסטודנטים משתמשים בטכניקה של עיבוד שבבי cnc על מנת להגיע לתוצרים מוגמרים של כלים, אביזרים, כמו גם תכשיטים ומוצרים שונים המשמשים אותנו בחיי היומיום. בתהליך שכזה מה שקובע את החיתוכים והתזוזות של מכונות החיתוך אלו הן תוכניות ייצור ממוחשבות כאשר לייצור של מוצר ספציפי יש קטע קוד ספציפי עבורו – המקודד בתוכנת מחשב לאותות ופקודות שאלו בתורן גורמות לתזוזות הספציפיות של כלי החיתוך ושל המכונות בפס הייצור.

   השחזה

   עיבוד שבבי משמש גם לפעולת השחזה למתכות שונות. כך למשל פעולות השחזה משמשות לייצורם של דודי שמש, של כלי חיתוך למטבח כמו סכינים או להבים למיקסר.

   חברת און הנדסה הינה חברה מקצועית המבצעת עיבוד שבבי CNC.

   עיבוד שבבי cnc – חומרי הגלם

   עיבוד שבבי cnc מאפשר לבצע חיתוכים ועיצובים של מגוון חומרי גלם כאשר העיקריים הם מתכות כמו פלדה, אלומיניום, ברונזה והרשימה עוד ארוכה. מלבד מתכות חומרים גלם נוספים שניתנים לעיבוד בדרך זו הם גם עץ, שיש, וסוגים שונים של פלסטיק.

   אם נחזור אחורה בציר הזמן נראה כי בתקופות קדומות יותר החיתוך והעיצוב של חומרי גלם נעשה באמצעות אבנים.

   שימושי בתעשיות רבות

   מגוון רחב של ענפים בתעשייה מבצע שימוש בעיבוד שבבי. כך, תעשיית הרפואה, החלל, האלקטרוניקה, האופטיקה, הרכב ועוד. לא ניתן למעשה כיום לייצר מוצרים שונים הדורשים דיוק ומידות ספציפיות ללא תהליך העיבוד השבבי – מקומו בקווי הייצור התעשייתיים הוא מהותי מאוד.

    

   עיבוד שבבי cnc לעץ

   בכדי להגיע לדיוק ושכלול של מטבחי עץ נעשה שימוש בעיבוד שבבי cnc לכרסום בחומר הגלם של העץ. ניתן להגיע בדרך הזו לרמת דיוק גבוהה מאוד שהיא בקרוב עד לאלפית של המילימטר. קיימות מכונות לצד אביזרים שונים שהם חלק אינטגרלי מתהליך העיבוד השבבי של העץ.

   עיבוד שבבי למשטחים

   כאשר מדובר על משטחים ישרים – כמו למשל דלתות של מטבח, או מדפים – התהליך כולל פעולה של כרסום כולל גילוף. פעולות הגילוף והכרסום מבחינת הזוויות, העוצמה ואורכי החיתוך הן כולן תולדה של נתוני תוכנית הייצור שהוזנו לתוך המערכת הממוחשבת אשר מחוברת אל כלי החיתוך עצמם.

   שימושים בכרסום cnc

   מוצרים רבים שהם חלק בלתי נפרד משגרת חיינו עוברים תהליך של כרסום cnc – החל מתכשיטים, ועד כלי מתכת ואפילו דוד שמש. כרסום cnc אשר נקרא גם כרסומת cnc  הוא תהליך שכולל פונקציה של תרגום ועיבוד שפת הקוד שבתוכנת המחשב, אלו מעובדים לאותות ופקודות אשר משוגרים אל מכונות חריטה או כרסום  – אשר מתרגמות את הכתוב בתוכנת המחשב לכדי חיתוכים ופעולות שונות במתכות שונות.

   כרסום cnc  הוא תחת הקטגוריה של עיבוד שבבי. ייצורם של דגמים רבים, בין אם הם תלת ממדים או רק דו ממדים, לא יכול היה להתקיים כפי שהוא מתקיים כיום אלמלא כרסום cnc.

   כרסום cnc

   כרסום cnc מבוסס על בקר ממוחשב (Computer Numerical Control) כאשר תוכנת המחשב והבקר  מתרגמים את תוכניות הייצור לכדי תהליך של כרסום ועיבוד שבבי. התהליך שימושי לתהליכי ייצור שכוללים פעולות של חריטה, כרסום, קידוח כמו גם כיפוף פחים.

   להכנת אב טיפוס

   יצרנית של מכשירי חשמל או מפעל יצרני אחר המעוניינים להשיק מוצרים חדשים בוחנים תחילה את המוצרים באמצעות הכנה של אב טיפוס – דגם ראשוני של המוצר, שאיננו חלק מייצור המוני. על מנת להכין אב טיפוס מדויק נעשה שימוש בכרסום cnc אשר מאפשר לקבל בדיוק את המידות, החיבורים ואלמנטים שונים שחשוב שיהיו באב טיפוס.

   עיבוד שבבי ממוחשב cnc

   עיבוד שבבי באמצעות כרסום cnc מאפשר לייצר מוצרים פשוטים ומורכבים, בעלי ממדים קטנים מאוד וממש מזעריים ועד לגדלים עצומים.

   אם יש לכם צורך בספק של כרסום cnc תוכלו לפנות לספק מקצועי המציע שירותי עיבוד שבבי וכרסום cnc. לא תמיד ישנו קו ייצור לחברה היזמית או לחברה שנמצאת במגע מול הלקוחות, אלא עושים זאת באמצעות ספקי משנה. וכמו שספקי משנה מספקים את הייצור עצמו כך תוכלו לפנות לספק עיבוד שבבי על מנת לבצע תהליך של כרסום cnc.

   גם סטודנטים הלומדים את מקצועות המכניקה וההנדסה נדרשים לא אחת להגיש פרויקטים בהם כרוך תהליך של עיבוד שבבי, וספקים של שירותי כרסום cnc מבוקשים מאוד עבור סטודנטים במכללות ואוניברסיטאות. חברת און הנדסה מבצעת שירותי כרסום cnc .

   כרסום cnc עיבוד שבבי

   תהליכי כרסום וחריטה כאמור נפוצים מאוד אצל נגרים, מפעלים ומעצבים המבקשים להגיע לתוצאה עיצובית מדויקת לפי עיצוב המיועד ללקוח ספציפי. ניתן למצוא לא מעט מפעלים המתמחים בייצור שיש אשר בקווי הייצור שלהם משולבי כרסום וחריטה.

   גם יצרני מטבחים אשר מציעים עיצובים מיוחדים ועיצובים "תפורים" ללקוחות מבצעים זאת בכרסום וחריטה. חברת און הנדסה הינה חברה מקצועית המספקת שירותים מסוג זה.

   כרסום וחריטה

   כיום קיימים תהליכי ייצור ממוחשבים לייצור מטבחים, דלתת יוקרה ועוד. טכנולוגיות כרסום וחריטה במטבחים, בדלתות ובעץ מאפשרת להגיע לכדי רמת דיוק גבוהה ביותר, וניתן לעצב את חומרי הגלם לתוצאות מרהיבות ואיכותיות. כרסום וחריטה מחליפים שימוש ידני בכלי חיתוך ועין חיצונית של איש מקצוע. במקום זאת, נותנים לתוכנת מחשב לבצע את תהליך החיתוך והחריטה בצורה מאוד מדויקת.

   תהליך כרסום וחריטה משלב אביזרים וכלים ייחודיים כמו למשל מכונה לכרסום, מקדחות מיוחדות ועוד – וכל אלה מונעים באמצעות חיבור למכונה אחרת אשר נשלטת על ידי בקר ותוכנת מחשב.

    

   חריטה

   תהליך החריטה נעשה באמצעות מחרטה אליה מחובר סכין ייעודי, והוא בתורו מונע על ידי פקודות מחשב. וכך, בצורה מאוד מדויקת, פקודות המחשב מניעות את הסכין על פני חומר הגלם בזוויות שונות, בעוצמות שונות ובגבהים שונים – כל זאת על מנת להגיע לדגם מדויק.

   חריטה יכולה להתבצע על חומרים שונים – שהם לא רק מתכות. גם פלסטיק, עץ ושיש הם כולם חלק מארסנל חומרי הגלם שתהליך כרסום וחריטה יכול לעבד.

   כרסום

   תהליך הכרסום מבוסס על עיבוד שבבי מאפשרת להגיע לתוצאה מדויקת כאשר יש צורך לעבוד על מישור ועל צורות. למשל על מנת להשיג פרזול מיוחד עם פרחים ואלמנטים שונים נוספים. צורות גיאומטריות שונות ואלמנטים שונים ניתנים להשגה באמצעות תהליך כרסום. הכרסום נעזר בכלים מיוחדים כמו למשל כרסם.

   כרסום וחריטה – היתרונות

   היתרונות הם רבים הן ללקוחות והן ליצרניות. ללקוח היתרונות הם איכות, מקצועיות, דיוק והאפשרות כמובן להגיע לדגמים עיצובים מרהיבים ולא שגרתיים. ואילו ליצרן היתרונות הם חסכון במשאבים, בזמן ואיכות מאוד גבוהה, שמאפשרת לו לשלב בקו המוצרים שלו עיצובים מאוד מיוחדים.

    

   העיבוד השבבי בכללותו כמו גם היכולת לבצע עיבוד שבבי מדויק נוכחים כמעט בכל היבט תעשייתי-יצרני וסטודנטים במגמות לימוד שונות בעולם ההנדסה עוברים קורסים והכשרות על מנת להשתלב בתפקידים מקצועיים שונים בעיבוד שבבי. חברת און הנדסה הינה חברה מקצועית המבצעת עיבוד שבבי מדויק.

   עיבוד שבבי מדויק– יתרונות וחסרונות

   התרומה והמהפכה של העיבוד השבבי לתעשייה ולייצור הם רבים לאין שיעור. יחד עם זאת, כמו לכל דבר כמעט, יש יתרונות ויש חסרונות. היתרונות הם היכולת להגיע לחיתוכים מדויקים, לרמות גימור ועיצוב גבוהות, לחסוך בצורה משמעותית מאוד כוח אדם ושעות עבודה ולמנוע בזבוז של חומרי ייצור. החיסרון העיקרי הוא שלא ניתן לשלב בקו ייצור עיבוד שבבי מדויק מבלי להשקיע בהקמתו והטמעתו. התהליך עצמו, הן מבחינת המכונות, התוכנות ומערכת המחשוב דורש השקעה כספית ותכנונית לא קטנה, וגם תהליך ההכשרה ואנשי המקצוע שיש להכשיר לצורך כך דורשים השקעה. חסרון נוסף הוא בכל הקשור לאיכות הסביבה. תהליך עיבוד שבבי מייצר תוצר לוואי של פסולת. כיום ישנם תהליכים אשר יודעים להתמודד עם החיסרון הזה באמצעות ניהול הנושא בצורה נכונה ופיתוח היכולת שתוצר הלוואי יהיה ניתן למחזור.

    

   עיבוד שבבי ונחיצותו בחיינו

   עולם הנדסה והתעשייה המודרנית עושים כולם שימוש בעיבוד שבבי. הצורך בתהליך עיבוד שבבי מדויק הוא מהותי מאוד וחיוני כמעט בכל ענף תעשייתי. רפואה, הייטק, מטבחים, תכשיטנות והרשימה עוד ארוכה. השימוש בעיבוד שבבי cnc מבטיח הגדלה של שולי הרווח וחסכון בכוח אדם וחומרי גלם. כך ניתן לנתב את שעות כוח העבודה לטובת מחקר ופיתוח כמו גם ביצוע של פעולות אחר שנדרשות בתהליך הייצור.

   עיבוד שבבי מדויק

   טכנולוגיות מתקדמות הקיימות כיום מאפשרות להגיע לרמות דיוק גבוהות במיוחד, בכל מה שקשור לתהליכי עיבוד שביבי מדויק. תהליך העיבוד השבבי cnc מאפשר ליצוק תוכניות ייצור אל תוך מערכת ממוחשבת אשר יודעת לתרגם את תוכניות הייצור לכדי אותות והנעה של מכונות וכלי חיתוך אשר פועלים על חומרי הגלם עצמם. הטכנולוגיה משמשת ליצור של מוצרים רבים שהם חלק בלתי נפרד מחיינו. כך למשל ייצור של סכו"ם, של תכשיטים, של רכיבי אלקטרוניקה ועוד – נעשים תוך שימוש בטכנולוגיה זו.

    

   תהליך העיבוד השבבי כולל מכונות חיתוך וכלים שונים שמופעלים על ידי תוכנת המחשב. ישנם כלי חיתוך מאוד גדולים אשר מיוצרים בהזמנה אישית עבור מפעלים, לפי מידות ספציפיות וצרכי ייצור ספציפיים של המוצרים השונים שאותו מפעל מייצר. מכונות לעיבוד שבבי לחלקים גדולים מסוגלות לבצע עיבוד של חומרים שונים כמו מתכות, פלסטיק, סגסוגות ועוד. עבור עיבוד שבבי חלקים גדולים קיימת היכולת לבצע על אותם חומרי גלם פעולות שונות כמו כיפוף לצד חיתוך בלייזר.

   עיבוד שבבי חלקים גדולים- מה זה בעצם?

   העיבוד השבבי הוא תהליך אשר מתרגם תוכנית ייצור ממוחשבת לכדי אותות והפעלה של מכונות וכלי חיתוך אשר פועלים על חומרי הגלם, ובאמצעות חיתוך, השחזה, כרסום, גילוף ופעולות נוספות מקבלים את המוצר הסופי מבחינת מידות, מבנה ועוד.

   כדי לייצר למשל תכשיטים או מחברים שונים לתעשיית האלקטרוניקה נעשה שימוש בעיבוד שבבי. עיבוד שבבי לחלקים גדולים הוא חלק בלתי נפרד מהתעשייה המודרנית והוא אחראי ליכולת לייצר ייצור המוני, אך איכותי וחסכוני.

   עיבוד שבבי חלקים גדולים הוא כמואר חלק אינטגרלי מהתעשייה היצרנית בימנו ומפעלי עיבוד שבבי מספקים באופן שוטף שירותי ייצור ופיתוח לחברות הגדולות בעולם בתחום האלקטרוניקה, התעופה, האופטיקה והרפואה.

   תהליכי עיבוד שבבי הם תהליכים ממוחשבים ומדויקים ועל כן, בהשוואה ליד אדם שתעשה זאת,  מדובר לא רק בחיסכון של משאבים ושעות אדם אלא גם במזעור של טעויות. חברת און הנדסה הינה חברה מקצועית המבצעת עיבוד שבבי עבור חלקים גדולים.

   עיבוד שבבי חלקים גדולים

   תהליכי עיבוד שבבי מתאימים לייצור וחיתוך של חומרי גלם שונים, והם משמשים לייצור של מוצרים קטנים מאוד עד מזעריים, כמו גם לייצורם של מוצרים גדולים כמו למשל דודי שמש. עיבוד שבבי חלקים גדולים נפוץ מאוד בתעשייה והוא משמש את תעשיית הבטחון, הרפואה, ייצור מכונות ייצור, ייצורם של כלי רכב ועוד. טכנולוגיית העיבוד השבבי מאפשרת לייצר בצורה מדויקת חלקים קטנים כגדולים.

   החריטה

   תחום החריטה מאפשר לבצע את פעולת החריטה על חומרים שונים וכך ניתן באמצעות פעולת החריטה הממוחשבת לייצר מוצר שלם, או לייצר חלקים שונים מקטנים ועד גדולים שהם חלקי משנה של מוצר אחר. גם ייצור של קונסטרוקציות מתאפשר באמצעות העיבוד השבבי.

    

   סוגיית התקנים

   כאשר חברה או יזם פונים לספק עיבוד שבבי חשוב לבחור ספק העובד לפי תקנים אשר דרושים לכם. כך למשל, במידה ואתם זקוקים לספק עיבוד שבבי שמחזיק בתקנים מתחום התעופה או מתחום הרפואה, אותו ספק שמחזיק בתקנים משלם על כך כסף ולכן אתם תשלמו לו יותר. באם לא דרושה לכם עמידה בתקנים כדאי לבחור ספק שלא מחזיק בתקנים, אחרת תשלמו מחיר גבוה מדי אשר מגלם את עלות אחזקת תקנים שלא נחוצים עבורכם. חברת און הנדסה הינה חברה מקצועית המבצעת עיבוד שבבי.

    

   מפעל לעיבוד שבבי- פיתוח לעומת ייצור

   חשוב להבין נקודה חשובה והיא האם קיימת יכולת פיתוח או ייצור בלבד, עבור המפעל לעיבוד שבבי עמו אתם רוצים להתקשר. ישנם מפעלים לעיבוד שבבי אשר מתמחים רק בפיתוח וישנם מפעלים שיש להם את היכולת לבצע ייצור המוני סדרתי. לא לכל מפעל יש את היכולת גם לפיתוח וגם לייצור סדרתי, ולכן חשוב לבדוק זאת כאשר מחפשים ספק.

    

   מפעל לעיבוד שבבי יכול שהתמחה רק בייצור של מוצרים מסוימים באמצעות עיבוד שבבי, ויכול שיש לו אפשרות לתרגם כל תוכנית ייצור ולהוציאה אל הפועל. מפעל לעיבוד שבבי מציע סדרות של פריטי ייצור וגם מייצר בהזמנת הלקוח סדרות של פריטים. חברות בינלאומיות ומוכרות מסתייעות במפעלים לעיבוד שבבי כחלק בלתי נפרד מפעילותן. יש חברות אשר נעזרות במפעל לעיבוד שבבי גם אם הטכנולוגיה קיימת אצלן בתוך הבית – בין אם בשל צרכי תגבור, או לגיבוי או לצרכים מיוחדים.

   מפעל לעיבוד שבבי

   מפעל לעיבוד שבבי מאפשר לחברות ויזמים לייצר חלקים ספציפיים או אבי טיפוס. לא לכל חברה אשר מפתחת ומשווקת מוצרים לקהל הרחב, יש את היכולת לבצע בעצמה תהליכי עיבוד שבבי אשר נדרשים לצורך ייצור המוצרים. גם אם לחברה יש מפעל משלה לא תמיד למפעל יש את היכולת והידע להטמיע בעצמו תהליכי עיבוד שבבי. תהליכי עיבוד שבבי הם יקרים, דורשים השקעה רבה ושילוב אנשי מקצוע.

   זו הסיבה שחברות ויזמים נעזרים לא אחת במפעלים המתמחים בעיבוד שבבי. לאותם מפעלים יש את הטכנולוגיה, המיכון, הידע הטכני כמו גם את אנשי המקצוע שיכולים לנהל את התהליך.

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט