054-239-3962

חוששים מבקרת איכות ייצור?

שליטה מרחוק אך מקרוב מאוד! כחברה מובילה בתחום אנו מחויבים ללקוחות שלנו לייצור בסטנדרטים גבוהים ביותר ולכן אנו מחייבים את המפעל שלנו להציג דוחות QA לכל חלק וחלק שמיוצר במפעל. ניהול הליך בקרת האיכות בחברה מתבצע באמצעות מערכת ERP פנימית המאפשרת  פיקוח שוטף בכל שלב ושלב בייצור, מה שמאפשר למפעל לקבל תקן של  ISO 9001:2000. בנוסף דעו כי יש בסין מערכת תקינה נוספת בשם אשר עובדת בנהלים דומים ל-ISO והמפעל שלנו מחזיק גם בתקנים אלו. צוות בקרת האיכות של 4MODEL הינו מתחלק גם לצוות המהנדסים של החברה אך גם בצוות ההנדסה של המפעל ייצור עצמו בסין שמדובר בצוות הנדסה ותיק ומקצועי המצוייד במיטב הכלים והטכנולוגיה בעולם ה QA  בקרת האיכות של פור מודל, מבוצעת מתחילתו של כל תהליך ייצור במפעל ומלווה אותו בכל שלב ושלב, כאשר בסיום תהליך הייצור מבוצעת ביקורת קפדנית לוודא שהמוצר עומד במפרט אותו הצגנו ללקוח. זכרו כי ה"חוזה" בין הלקוח לבין החברה הינו השרטוט עצמו אשר מתאר את הכלל דרישות הייצור מהמפעל ואנו מתחייבים לעמידה בדרישות השרטוט שלכם! ההליך מגובה בדוחות ביקורת, תעודות טיב לחומרי גלם וכן ביקורות איכות של פעולות הגימור אם וכאשר נדרשו למוצר.   רוצים לדעת איזה חומרים מתכתיים אנו מספקים? 
  • סגסוגות שונות של פלדות אל חלד כגון PH17-4, S.S 420, פלדה – 1020, סוגי נירוסטה 304, 316 ו 303 Stainless steel, 
  • סגסוגות נחושת כגון פליז, ברונזה ופליז נטול עופרת )lead free brass ו low lead brass(
  • סגסוגות אלומיניום– Al 6061-T6, Al 7075-T6, Al 2024
  • סגסוגות טיטניום– Gr2, Gr5,Gr3,Gr4
  • סגסוגות מגנזיום – AZ31B , AZ91D
  לפניכם תצלום חדר בדיקות האיכות במפעל שלנו: מגוון המכונות בדיקה מהמתקדמות בעולם יעשו את העבודה ויספקו דוחות QC לכל פרויקט שלא נבצע, בכך נבטיח את התאימות בין השרטוטים ודרישת הלקוח ולבין החלקים ביוצרו בפועל.      
נשמח לעמוד לשירותכם
מאמרים נוספים:

הדפסות תלת ממד, לא כמו להדפיס בבית .

מידע כללי: הדפסה תלת-ממדית היא טכנולוגיית ייצור, המאפשרת לייצר דגמים תלת-ממדיים היישר מתוך המחשב. לרוב, מכונות ההדפסה מייצרות את הדגמים (אבטיפוס ( מפולימרים שונים, שכבה אחרי שכבה, ולבסוף מתקבל דגם סופי,

המשך קריאה »
דילוג לתוכן