054-239-3962

5 קריטריונים החשובים ביותר לפני שאתם בוחרים ספק לעיבוד שבבי

ספק לעיבוד שבבי

גודל היצרן:

גודל היצרן יכול להיות בית מלאכה קטן שיתאים בעיקר לחברות העוסקות בפיתוח בלבד. יכול להיות מפעל בנוני עד גדול שיתאים יותר לחברות שמייצרות במאסות.

4MODEL נציגה בלעדית של 4 מפעלים שונים בסין, ויודעים לייצר הכל תחת אותה קורת גג, באיכויות הכי טובות, זמני הגעה מעולים ומחירים הכי טובים. אנו מחזיקים ביכולות ייצור גם של מוצרי עיבוד שבבי מדויק מאוד ובכמויות קטנות מאוד וגם את היכולות לייצר עיבוד שבבי או חריטה בכמויות גדולות מאוד ובפריסה מקבילה של מעל 30 מכונות עיבוד שבבי שונות העובדות במקביל על הפרויקטים של הלקוחות שלנו

 

סוגי החומרי גלם שהיצרן עובד איתם:

יש מגוון רחב של חומרי גלם לעיבוד שבבי שנכנסים תחת 3 קטגוריות עיקריות: אלומיניום, פלדה ופלסטיק. רוב היצרנים מעדיפים לעבוד עם האלומיניום מכיוון שהוא חומר שיותר קל לעבד אותו. הדחיסות הנמוכה המובילה למשקל נמוך של רכיבי אלומיניום הופכים אותו לחומר שקל יחסית להיות מעובד במיכון עיבוד שבבי.
הפלדה שמתחלקת לשני סוגים פלדה הרגישה להתפתחות חלודה ופלדת אל חלד.
הפלסטיק שתהליך העיבוד שבבי נחשב מהיר וזול יותר ורמת דיוק וגימור גבוהה יותר.
אצלנו יש אפשרות לייצור במגוון עצום של חומרי גלם.
יכולות ציפוי וטיפולים טרמים במגוון ואיכויות שלא נראו בישראל. יכולות הייצור שלנו מגוונות מאוד..

גדלים ומגבלות של יכולות המכונות של היצרן:

מכונות העיבוד שבבי מייצרות גדלים שונים של חלקים שיכולים להגיע למעל 1000 מ"מ. מכונות CNC הסטנדרטיות מייצרות חלקים באורך של 1000 מ"מ בכרסום ועד 5 צירים ו-300 מ"מ בחריטה. יש מכונות שלא קיימות בכל המפעלים שמסוגלות לייצר חלקים של מעל ל 1000 מ"מ .

בפור מודל קיימות מכונות עיבוד שבבי 5 צירים תוצרת גרמניה

תקנים:

יש תקנים שהם חובה שכל מפעל יכיל אותם תקנים של מכון התקנים הבינלאומי כגון תקני ISO9001:2015  הסמכה לתקן תעופה וחלל AS9100  וכדו תקנים שמעידים על איכות גבוהה של המוצרים.                                    

ברשותנו כל האישורים ותעודות. AS9100D   תקן תעופתי תקני איכות ISO  כגון  ISO9001:2015

אמצעי בדיקה ובקרת איכות:

1.       הדרך לבדיקת חלקים ורמת דיוקם היא ע"י מכונה שנקראת XYZ המכונה בודקת את רמת הדיוק של החלקים. אם מדובר בחלקים שרמת הדיוק מאוד גבוהה אין דרך אחרת לבדוק את רמת הדיוק מלבד המכונה הנ"ל לכן חשוב שהיצרן יחזק בה.

בפור מודל בדיקות איכות מהמחמירות בעולם והספקת דוח מידות לפי תקן ISO בין לאומי.

השאירו פרטים
נשמח לעמוד לשירותכם
מאמרים נוספים:

חיתוך בלייזר בחברת פור מודל

מידע כללי אודות הטכנולוגיה : חיתוך בלייזר היא טכנולוגיה שבעזרתה משתמשים בלייזר לחיתוך חומרים שונים. התהליך מתבצע על ידי מיקוד קרן לייזר בעלת הספק גבוה, באמצעות מחשב, אל פני החומר המיועד

המשך קריאה »
חתוך בסילון מים

חיתוך בסילון מים

גם את שירות זה תמצאו אצלנו ב – 4MODEL:   אחת מהטכנולוגיות המרתקות היא טכנולוגיית חיתוך בסילון מים, אשר שמה כן היא מאפשרת לבצע חיתוך

המשך קריאה »
דילוג לתוכן