ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  זיווד

  ביצוע חיתוך לייזר החל מגדלי ננו מטרים ועד לחיתוך צורני בכפוף לח"ג.

  כיפוף מדוייק עד 9 מט"ר במגוון חומרי גלם וציפויים לפי תקנים בין לאומיים.

  יכולת החדרת קשיחים במגוון טכנולוגיות.

  בדיקות איכות מהמחמירות בעולם בטרם הספקת החלקים ללקוח.

   

  יכולות הייצור שלנו מגוונות מאוד. בתצוגת הפרויקטים שלנו, תוכלו לראות מבחר גדול של מודלים ומוצרים,

  חומרי גלם שונים וטכנולוגיות ייצור משתנות בהן אנו משתמשים עבור לקוחותינו ובהתאמה לכל פרויקט.

  ייצור מודלים הנדסיים בקלות, פשטות ובמהירות שעוד לא הכרתם!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תמונות מהפרויקט

   תהליך הזיווד אחראי לאריזה ולמעטפת של מוצרים וחלקים. כך למשל כאשר מדובר על חלקי אלקטרוניקה – מטרתו של הזיווד היא להגן על רכיבים שקיימים בתוך חלקי האלקטרוניקה על מנת שאלו לא ייפגעו מכל מכה קטנה. בחלקי אלקטרוניקה ישנם חוטים, שבבים ולוחות אשר מהווים יחדיו רכיבים שונים, וכל רכיב בפני עצמו נדרש לעבור תהליך של זיווד על מנת שהחוטים והאלמנטים השונים שבתוך הרכיב לא ייפגעו.

   על  זיווד ומזוודה

   המילה זיווד מקורה מהמילה 'מזוודה' ומטרת הזיווד היא כמו מטרתה של המזוודה – לארוז ולהגן על התכולה שבה. דוגמה אשר ממחישה בצורה טובה את חשיבות הזיווד האלקטרוני היא כמו חשיבותו של העור שמגן על איברי גופנו. זיווד של רכיבים חשמליים ואלקטרוניים מטרתו להגן לא רק על רכיבי החלק אלא גם על האדם אשר עושה בו שימוש ולכן החשיבות היא כפולה.

   כיצד מתבצע זיווד

   תהליך זיווד מבוצע תוך כדי תכנון ושימת לב לחומרים הקיימים ולרכיבים. מעטפת הזיווד יכול שתהא עשויה פלסטיק או חומרים אחרים כמו מתכות או אפילו עשויה זכוכית. לכל מכשיר אלקטרוניקה ולכל רכיב יש את הזיווד הספציפי שלו. עקרון חשוב שיש לו משקל משמעותי בכל מה שנקרא זיווד הוא האסתטיקה. חשוב שהזיווד יאפשר ללקוח הסופי הנאה מהכשיר ואסתטיקה בעין. אם מעטפת הזיווד מאפשרת שימוש לא נוח במוצר – הרי שככל הנראה מעטים מאוד יעשו שימוש במוצר ואז לא יהיה כלכלי לייצר את אותו המוצר. ומכאן החשיבות של זיווד מתוכנן והקפדה על עיצוב ושימושיות. ולכן, לא רק מהנדסים מעורבים בתהליך, אלא גם מעצבים.

   האיזון בין השימושיות לבין האסתטיות הוא חשוב מאין כמוהו, בייחוד בעידן של היום שהדגש הוא על חווית הצרכן וההנאה שלו. אם נלך כמה עשורים אחורה נוכל באמת להיווכח שמוצרים שונים שהיו חלק בלתי נפרד מחיינו היו מסורבלים ולא נוחים.

   לשיפור באסתטיות ובמזעור וקומפקטיות המוצרים בעשורים האחרונים תרמו השיפור בטכניקות הזיווד כמו גם התפתחויות טכנולוגיות נוספות המאפשרות הקטנה של רכיבים, אחסון בעל נפח גדול יותר בשטח פנים קטן יותר, ועוד. חברת און הנדסה הינה חברה מקצועית המספקת שירותים מסוג זה.

   זיווד אלומיניום

   תהליך הזיווד אחראי למעטפת של רכיבים אלקטרוניים ורכיבים שונים במוצר, כך שחלקים פנימיים לא ייפגעו כמו גם שהמשתמש החיצוני לא ייפגע. בעיקר מדובר על זיווד לחלקי אלקטרוניקה אך לא רק. זיווד אלומיניום  נותן מענה לאחסון של חלקים שונים. קופסאות זיווד עשויות פלדה או אלומיניום שימושיות מאוד ומספקות מענה לזיווד של רכבי שטח ולתעשיות שונות.

   זיווד אלומיניום- לרכבי שטח

   על מנת למקסם את יכולת האחסון ושטח הפנים של רכב שטח נעשה שימוש בזיווד אלומיניום. מוצרי זיווד מספקים מענה כמו למשל קופסאות אחסון או מגירות מודולריות.

   מערכות של מגירות מודולריות הנכנסות בקלות לחלקו האחורי של רכב השטח מאפשרות לסדר בצורה מאורגנת ויעילה כלים ואבזרים שונים שעליכם לשאת ברכיבת השטח. מגירות מודולריות עשויות אלומיניום או פלדה ניתנות לרכישה בגדלים שונים ובעומקים שונים. ניתן גם לרכוש מגירה אחת או סט שלם – בהתאם לצרכים ולשטח.

   זיווד לרכב שטח הוא חשוב מאוד מכיוון שאלמנט הנשיאה והקומפקטיות משחק תקפיד משמעותי בשהייה בשטח. בעת טיול או רכיבת שטח יש צורר בכלים ואביזרים שונים שיהיו זמינים לשעת הצורך, הן לשימוש שוטף והן למקרי חירום. גם אביזרים וכלים שהשימוש בהם בפועל מינורי הם עדיין חשובים ולעתים אף מצילי חיים.

   מגירות זיווד אלומיניום זמינות כיום בשוק ותוכלו גם לרכוש מגירות זיווד עשויות עץ או פלדה. זיווד עלית עשוי אלומיניום מספק לכם את הפתרון הטוב ביותר. גם לרכבי שטח וגם לשימושים תעשייתיים שונים. גם חווית הנסיעה חשובה מאוד ולכן מגירות זיווד אלומיניום איכותיות גם יענו על הצורך הזה ולא יביאו למצב שבו כל הכלים שבהן מטלטלים.

   זיווד ממתכות שונות

   לא רק זיווד אלומיניום אלא זיווד ממתכות שונות זמין עבורכם. כך, מערכות וקופסאות זיווד עשויות מתכות שונות ואיכותיות יעשו את העבודה – לפי הצרכים שלכם. ישנן קופסאות זיווד המגיעות יחד עם חלקי חילוף שונים לצד קופסאות פתוחות או סגורות במגוון גדלים. קיימות קופסאות זיווד חזקות במיוחד ויש כאלו שפחות, אך אין טעם לרכוש קופסא כבדה אם אין לכם צורך בהגנה קשיחה. חברת און הנדסה הינה חברה מקצועית בעלת ניסיון רב שנים אשר מספקת מוצרים מסוג זה.

   זיווד מכני

   עולם הזיווד המכני כולל מגוון רחב של מגירות, קופסאות לצד מיני מארזים וכיסויים להם שימוש נרחב בתעשיות ובשימוש הביתי. תעשיית הספנות לצד תעשיית האלקטרוניקה ותעשיות נוספות מגלות צורך בפתרונות זיווד ואחסון לכלים כבדים, לצד כלים קטנים. יש צורך לספק הגנה ואחסון בתוך רכבי שטח למשל, בתוך מספנות, בתוך מפעלים ועל מנת לבצע את האחסון וההגנה על החלקים השונים בצורה טובה, חכמה וחסכונית נדרש לבצע זיווד מכני.

   מהו בעצם זיווד מכני?

   זיווד מכני לוקח בחשבון פרמטרים שונים של הלקוח הספציפי ובונה תוכנית זיווד ואחסון לפי גדלים של שטחי אחסון, כמויות של מגירות, אחסון של כלי ייצור ועוד. יש חשיבות לחומרי הזיווד משום שחשוב שלא תהיה אינטראקציה בין חומרי הזיווד לחומר ממנו עשויים החלקים או המוצרים המאוחסנים. לצד זה קיימת גם חשיבות לסוג החומר ומשקלו – אין טעם לתכנן זיווג מחומרים כבדים וקשיחים המספקים רמת הגנה מאוד גבוהה כאשר אין צורך אמיתי בכך וניתן לשלב במקום זאת פתרונות זיווד גם קלים יותר לנשיאה וגם זולים יותר.

   זיווד ללוחות אלקטרוניקה ולציוד כבד נעשה בתהליך הזיווד המכני והוא כולל שילוב של אנשי הנדסה ומכניקה אשר מבצעים את התכנון בצורה מקצועית ולפי התקנים הנדרשים. למפעלים, למספנות, לשטחי אחסון לוגיסטיים ולענפי תעשייה נוספים יש צורך בזיווד.

   ישנם ספקים שונים אשר מתמחים בפתרונות זיווד כמו זיווד מכני או זיווד אלומיניום למפעלים ולחברות, לצד פתרונות זיווד ספציפיים והתאמה לתקציב ולדרגת  ההגנה הנדרשת. ישנו שקלול גם של סוגי החומרים המאוחסנים ובמשקלם, בעובי, ובדרגת הקשיחות.

   העיסוק המקצועי בזיווד מכני

   זיווד מכני מקצועי נעשה על ידי אנשי מקצוע בצורה מוקפדת ומתוכננת, כמו בחברת און הנדסה. פתרונות זיווד ארעיים או לא מקצועיים עלולים לעלות בחיי המוצר ואף בחיי אדם. חשוב מאוד להקפיד על זיווד איכותי ומקצועי לפי התקנים.

   אנשי מקצוע בתחום של זיווד מכני נדרשים לרוב להשכלה של הנדסת מכונות. העבודה בתחום כוללת תכנון והקמה של קווי ייצור, פתרון של בעיות שעולות תוך כדי הפעלת קווי הייצור כמו גם התאמה לצרכים צבאיים או אזרחיים.

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט